+90 216 311 79 50
trende

Hakkımızda

Des Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
Geçmişten günümüze istikrar, azim ve başarının hikayesi...

Geçmişten günümüze istikrar, azim ve başarının hikayesi...

ŞAFAK MAKİNA YEDEK PARÇA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.  1955 yılında bir adet torna tezgâhıyla Fethi ÇATALAY tarafından kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu güne kadar büyütmüş olduğumuz Şirketimiz halen ÇATALAY ailesi tarafından yönetilmektedir.

Şu anda 10.500 m2 kapalı çalışma alanında 200 adet değişik tezgâhı, 250 eğitilmiş personeli ayrıca 20 mühendisi ile hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar Avrupa ve Türkiye piyasasında makine parçası üretimi yapan Şafak Makina 1992 yılında DES OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’Nİ kardeş kuruluş olarak kurup makine imalatına başlamıştır.

27 yıldır hizmet veren DES CNC Şirketimiz. Bugün Türkiye piyasasında iyi bir konuma gelip “Boru büküm makineleri, Boru ucu şekillendirme tezgâhları, özel test cihazları, otomasyon çözümleri ve özel takım imalatları satışına imza atmıştır.

DES CNC halen satışı yapılan makinelerin teknik servisini de ŞAFAK MAKİNA ile beraber yürütmektedir.  Müşterilerimize, makine geldikten sonra mühendis ve teknisyen ekibimiz tarafından makinenin teknik özellikleri ve makineyi kullanış şekliyle ilgili genel bir eğitime tabi tutulmaktadır.   Makinelerin tüm montaj ve arıza giderme servisi şirketimizce uzman kadro tarafından yapılmaktadır.

DES CNC daima ileri teknoloji makineleri siz değerli müşterilerine sunmaktan mutluluk duymaktadır.

  • Üretim Sürecinde Her zaman sıfır hata prensibi.
  • 60 Yıllık tecrübe.
  • Sorunsuz lojistik destek.
  • Araştırma ve Geliştirme.

Lokasyonlar
DESCNC OTOMOTİV GENEL MERKEZ
Lokasyon: Sancaktepe / İstanbul
Kapsam: 10.500 Metrekare
DÜZCE FABRİKASI
Lokasyon: Düzce
Kapsam: 30.000 Metrekare